KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16274213

nr 1627 4213

Oidentifierad konstnär. Signerad B Zist, båtar på land, daterad -77. Olja på duk, 59x63 cm, yttermått inklusive ram: 63x67 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 juni 2024
kl 20:31:06

10/6 15:44:28 1      Vinnande bud